auto autobus
Autem czy autobusem? Fot. Emilia Chanczewska

Autem czy autobusem? MPK Stargard podaje rozkład jazdy na majówkę

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Stargardzie informuje o zmianach w kursowaniu miejskich autobusów podczas tegorocznej majówki.

  • W środę 1 maja oraz piątek 3 maja 2024 r. – autobusy kursują według świątecznego rozkładu jazdy.
  • W czwartek 2 maja 2024 r. – nie będą realizowane kursy oznaczone w rozkładach jazdy literą E (kursuje tylko w dni nauki w szkołach)

Jednocześnie MPK Stargard przypomina, że od maja ruszają dodatkowe kursy linii komunikacyjnych nr 13 oraz 14 oznaczone w rozkładzie jazdy literką A.

Kasy biletowe majówka

  • W środę 1 maja 2024 r. kasa biletowa przy ul. Towarowej 2 – Zintegrowane Centrum Przesiadkowe będzie nieczynna. W tym dniu bilety jednorazowe będzie można kupić w biletomatach znajdujących się w autobusach oraz w biletomacie w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym. Także przez aplikacje mobilne SkayCash, Mpay Mobilet oraz zbiletem.pl.
  • W czwartek 2 maja 2024 r. kasa biletowa przy ul. Towarowej 2 – Zintegrowane Centrum Przesiadkowe, Moniuszki oraz Tańskiego będzie czynna tak jak w dni powszednie.
  • W piątek 3 maja 2024 r. kasa biletowa przy ul. Towarowej 2 – Zintegrowane Centrum Przesiadkowe będzie czynna od godziny 11 do 17.