Błękitni stargardzcy

Błękitni Stargard przestali wygrywać w III lidze. Swoje boisko nie pomaga

W piętnastej serii spotkań grupy 2 III ligi Błękitni Stargard przegrali u siebie z Gedanią Gdańsk 1:2.

Sobotni mecz na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie nie ułożył się po myśli gospodarzy. W 24 minucie gola dla gości zdobył Bartosz Zalewski, a po przerwie w 54 minucie prowadzenie Gedanii podwyższył Marek Niewiadomski. Błękitni odpowiedzieli jednym trafieniem. W 84 minucie bramkę strzelił Damian Niedojad.

Błękitni przegrali z Gedanią 1:2. Trwa więc seria meczów stargardzkiego zespołu bez zwycięstwa. Już pięc kolejnych takich spotkań mają na konice Błękitni, w tym trzy ostatnie przegrane. Nie ma też poprawy na swoim boisku. To już piąta porażka Błękitnych w Stargardzie. U siebie tylkop raz wygrali i raz zremisowali. To szósty kolejny mecz na swoim terenie bez zwycięstwa, a trzeci kolejny przegrany.

W tabeli stargardzki zespół jest na trzynastym miejscu. W piętnastu kolejkach zgromadził 17 punktów. Kolejne ligowe spotkanie Błękitni rozegrają 11 listopada, na wyjeździe przeciwko czwartej w tym momencie w tabeli Noteci Czarnków.