Błękitni Stargard w Szczecinie

Cztery gole u siebie, cztery na wyjeździe. Tak grają Błękitni Stargard

Błękitni Stargard pokonali dzisiaj w Szczecinie rezerwy Pogoni 4:1 w dwudziestej drugiej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej.

Przed piątkowym meczem Pogoń II Szczecin miała pięc punktów więcej niż stargardzki trzecioligowiec.

Po pierwszej połowie dzisiejszego spotkania w Szczecinie goście prowadzili już 3:0. W 12 minucie zawodnik Pogoni Rafał Jakubowski skierował piłkę do własnej bramki. Później rozstrzelał się piłkarz Błękitnych Michał Marczak. W pierwszej części trafiał do siatki gospodarzy w 16 i 36 minucie. W drugiej połowie, w 61 minucie jeszcze podwyższył on prowadzenie Błękitnych. Rezerwy Pogoni Szczecin odpowiedziały jednym golem. W 74 minucie karnego wykorzystał Antoni Klukowski.

To drugi kolejny ligowy mecz Błękitnych, w którym zdobyli cztery bramki. W minioną sobotę pokonali w Stargardzie Cartusię Kartuzy 4:2.

Stargardzki zespół ma 36 punktów i w tym momencie plasuje się na ósmym miejscu w tabeli. Błękitni są skuteczni w drugiej części sezonu, ale już pod koniec pierwszej części grali skutecznie. W ośmiu ostatnich spotkaniach sześc razy wygrywali, raz zremisowali i raz przegrali.

W Szczecinie Błękitni Stargard

Drużyna Błękitnych Stargard wygrywa swoje spotkanie w 22 kolejce rozgrywek ligowych. Nasi piłkarze zwyciężyli w debrach z rezerwami Portowców rewanżując się tym samym za porażkę z poprzedniej rundy! Błękitni pokonali na wyjeździe ekipę Pogoń II Szczecin 4:1, a strzelcem czterech bramek został Michał Marczak.