Janusz Korwin-Mikke nad Miedwiem
Janusz Korwin-Mikke nad Miedwiem Fot. Emilia Chanczewska

Kobiety są od dawania życia, mężczyźni muszą czasem zabijać – dowodził nad Miedwiem Janusz Korwin-Mikke

Grupa bardzo młodych ludzi stawiła się dzisiaj przy molo nad Miedwiem, by spotkać się z prawicowym politykiem, 80-letnim Januszem Korwinem-Mikke. To kolejna już edycja Wakacji z Korwinem.

Zapowiadaliśmy dzisiejsze spotkanie w Morzyczynie TUTAJ.

Janusz Korwin-Mikke nad Miedwiem zaprezentował się w stonowanym stroju, gumowych crocsach i o lasce. Siedząc na plażowym krześle najpierw dał wykład swoich poglądów, następnie odpowiadał na pytania.

Powtarzał, że jesteśmy głupimi niewolnikami dającymi się traktować jak zwierzęta, muszącymi zapinać pasy bezpieczeństwa i zakładać maseczki. Nie zapomniał poniżyć kobiet, o których często powtarza, że są głupsze niż mężczyźni i nie powinny mieć praw wyborczych. Mówił, że kobiety są od dawania życia, a mężczyźni czasem od zabijania. Że właściwy i dobry jest wzajemny wyzysk, zarówno w domu, jak i w pracy. Potępiał rozdawnictwo pieniędzy. Jak zwykle pluł na demokrację. Przekonywał też, że tylko Konfederacja jest prawicową polską partią.

Odpowiedzi „JKM” na pytania uczestników spotkania.

Plakat spotkania
Fot. Emilia Chanczewska

Album ze zdjęciami z dzisiejszego spotkania znajdziesz na naszym FACEBOOKU.

W regionie stargardzkim ostatnio było także spotkanie z Szymonem Hołownią – nasza relacja TUTAJ oraz z Donaldem Tuskiem – zobacz TUTAJ.