Stargard osiedle Starco
Fot. Grzegorz Drążek

Osiedle Starco w Stargardzie zaprasza lokatorów. Nowy etap inwestycji już w sprzedaży

Rozpoczęła się budowa trzeciego bloku na nowym osiedlu Starco w centrum Stargardu. Mieszkania w czteropiętrowym budynku są już w sprzedaży.

Stargard osiedle Starco
Osiedle Starco znajduje się między ulicami Barnima i Wyszyńskiego w Stargardzie. Fot. Grzegorz Drążek

Osiedle Starco w Stargardzie znajduje się w samym centrum miasta, między ulicami Barnima, Wyszyńskiego i Skarbową, w pobliżu parku 3 Maja. Powstaje na terenie, na którym w przeszłości działała spółdzielnia mleczarska. Pierwsze dwa bloki już stoją. Do mieszkań wprowadzają się lokatorzy. Otwierają się pierwsze lokale usługowe. Rozpoczęła się już budowa trzeciego bloku.

– Nowy etap inwestycji jest już w sprzedaży – mówi Ewa Kondracka, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w F.B.H.U. Modehpolmo Spółka z o.o. – W czteropiętrowym budynku będzie osiemnaście mieszkań oraz sześć lokali użytkowych na pierwszym piętrze.

Na parterze będzie hala garażowa. Budynek będzie miał windę. Jak informuje inwestor, mieszkania będą z balkonami lub loggiami.

Stargard osiedle Starco
Wizualizacja osiedla Starco w Stargardzie. Fot Modehpolmo

Chętni na zamieszkanie na nowym osiedlu Starco, w samym środku Stargardu, już mogą się zgłaszać w sprawie rezerwacji i zakupu mieszkań w nowo powstającym budynku. Można w tej sprawie dzwonić pod numer telefonu 533-560-568. W sprzedaży w nowym etapie inwestycji są mieszkania o powierzchni 34, 45 i 65 metrów kwadratowych.

Wydanie kluczy planowane jest do końca sierpnia 2025 roku.

Ewa Kondracka

W gotowych już dwóch budynkach na osiedlu Starco w Stargardzie są 74 mieszkania na pierwszym, drugim i trzecim piętrze oraz lokale użytkowe na parterach. Tam pozostały ostatnie wolne mieszkania na sprzedaż (47-56 m kw.).

– Na lato 2024 roku planowane jest rozpoczęcie budowy kolejnego, czwartego budynku na osiedlu Starco – zapowiada Ewa Kondracka. – Będą w nim czterdzieści cztery mieszkania w przedziale metrażowym od 31 do 71 metrów kwadratowych i lokale użytkowe na parterze. Powstanie także kolejna pula miejsc postojowych i komórek lokatorskich.