Dyrekcja szkoły w Stargardzie na ławie oskarżonych
W poniedziałek 18 maja 2026 roku rano, w Sądzie Rejonowym w Stargardzie, odbyło się posiedzenie w sprawie, w której o sfałszowanie dokumentu oskarżeni są dyrektor oraz były dyrektor jednej ze stargardzkich szkół.