Koszykarze stargardzkiego ekonomika ponownie mistrzami Polski szkół ponadpodstawowych
W Gorlicach odbył się Finał Ogólnopolskiej Licealiady w koszykówce chłopców. W turnieju uczestniczyło 10 najlepszych zespołów ze szkół ponadpodstawowych z całego kraju. Nasza drużyna jechała na ten turniej bronić tytułu mistrza z poprzedniego roku. I zrobiła to w wyśmienitym stylu.