Poszukiwany w Krakowie sam wezwał policję ze Stargardu
Zgłosił interwencję, ale zapomniał, że jest poszukiwany przez sąd – o takim gagatku informuje KPP Stargard. 54-latek z policyjnej interwencji trafił na rok za kratki.
Zgłosił interwencję, ale zapomniał, że jest poszukiwany przez sąd – o takim gagatku informuje KPP Stargard. 54-latek z policyjnej interwencji trafił na rok za kratki.
Po policyjnym pościgu ulicami Stargardu zatrzymany został 31-latek, który był poszukiwany listem gończym i nie miał uprawnień do kierowana pojazdami. Znaleziono też przy nim narkotyki.
Poszukiwany listem gończym 40-letni stargardzianin odnalazł się w Gorzowie. Zatrzymali go tam policjanci z KPP Stargard.
Stargardzcy policjanci zatrzymali stargardzianina, który poszukiwany był przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. 36-latek miał przy sobie amfetaminę.
Policjanci ze stargardzkiej komendy zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. 51-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Stargardzcy policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Okazało się, że jest on poszukiwany. 53-latek trafił do aresztu.
KPP Stargard informuje o poszukiwaniach Piotra Grzeszczyka. To mieszkaniec rejonu gryfickiego, ale ma rodzinę w powiecie stargardzkim i samochód na stargardzkich numerach rejestracyjnych.
Mężczyzna, który był poszukiwany, wpadł w sidła policjantów podczas interwencji drogowej.