Pogoń FC Stargard graffiti
Fot. Emilia Chanczewska

„Tylko legalne ściany”. Kibice Pogoni Szczecin szukają w Stargardzie miejsc na graffiti

Dobrze zrobione kibicowskie graffiti, wymalowane w odpowiednim miejscu, może być piękną ozdobą. Niezbyt ładne, w miejscu do tego nieprzeznaczonym, jest zwykłym wandalizmem. Stargardzcy kibice Pogoni szukają „legalnych ścian” na nowe graffiti.

Akcję „Granatowo-Bordowy STARGARD” ogłosił dziś Fan Club Stargard na swoim fanpage’u:

Jako Fan Club Pogoni poszukujemy miejsc (ścian, garaży, płotów) w miarę widocznych miejscach na terenie Stargardu, gdzie za zgodą właściciela będzie można wykonać graffiti o tematyce Pogoni Szczecin. Jeśli jesteś właścicielem takowej ściany, znasz kogoś kto jest właścicielem takiego miejsca lub jesteście w stanie nam pomóc to zapraszamy na priv.

FC Stargard

TYLKO LEGALNE ŚCIANY! – zaznaczają kibice. – MÓWISZ STARGARD MYŚLISZ POGOŃ – dodają swoje hasło.

Cztery miesiące temu pokazywaliśmy na Facebooku Stargard.News, że kibice Pogoni Szczecin pomalowali dawny murek przy ulicy Portowej – zobacz TUTAJ. Wzbudziło to dyskusję, w której zdecydowana większość internautów była przeciwko takim akcjom. Nie podobał się ani malunek, ani miejsce.

W naszej serii #obrazkizmiastastargard pokazywaliśmy też przejście na ulicy Piłsudskiego, w którym też jest graffiti Pogoni – zobacz TUTAJ.