Zespół ALTOS
Na zakończenie festynu zaśpiewał stargardzki zespół ALTOS, Fot. Emilia Chanczewska

Wszystko dla chorych dzieci. Udany Pierwszy Festyn Charytatywny

Przez całe niedzielne popołudnie w teatrze letnim w parku Chrobrego w Stargardzie trwał Pierwszy Festyn Charytatywny „Razem po sprawność, by stanąć na nogi” na rzecz 10 niepełnosprawnych dzieci ze Stargardu.

TUTAJ NASZA ZAPOWIEDŹ I INFORMACJE O DZIECIACH: Razem po sprawność, by stanąć na nogi! Festyn dedykowany 10 dzieciom bardzo potrzebującym wsparcia

Koordynatorem wydarzenia było stowarzyszenie Misja Dobra Nowina ze Stargardu. Przygotowanych było dużo stoisk i występów. Pogoda była dobra, dopisali też uczestnicy. Udało się zebrać dużą kwotę.

Suma zebrana podczas Pierwszego Festynu Charytatywnego „Razem po sprawność by stanąć na nogi” wynosi 23 605 zł i 40 gr i 200 koron norweskich. Kiedy rozpoczęła się impreza, zobaczyliśmy te tłumy ludzi i poczuliśmy tą wspaniałą atmosferę, wiedzieliśmy, że Festyn zakończy się sukcesem. Zebrana kwota przekroczyła przewidywania nas wszystkich. Mieszkańcy Stargardu otworzyli swoje serca, dzięki czemu dziesięcioro niepełnosprawnych dzieci będzie miało tak potrzebne terapie (neurologopedia, rehabilitacja ruchowa). Dziękujemy wszystkim, którzy byli tam wraz z nami. Dziękujemy wspaniałym wolontariuszom, wszystkim artystom, którzy śpiewali, grali i tańczyli (i to jak!), osobom robiącym różne pokazy, bliskim dzieci, którzy tak mocno się zaangażowali i w organizację i przebieg samej imprezy. Razem możemy wiele.

Misja Dobra Nowina

Pierwszy Festyn Charytatywny, fot. Jan Balewski, 4.09.2022 r. – ALBUM ZDJĘĆ