Laura Łącz
Aktorka i pisarka Laura Łącz, fot. Wikipedia, Fryta 73, 2019 r.

Koncert na otwarcie nowego amfiteatru w Stargardzie poprowadzi aktorka Laura Łącz

Od ponad 20 lat gra w serialu „Klan”. Ma na koncie wiele ról teatralnych, filmowych, serialowych. Pisze książki dla dzieci. Laura Łącz, bo o niej mowa, poprowadzi 21 czerwca 2024 roku koncert inaugurujący działalność przebudowanego stargardzkiego amfiteatru.

To okazja do zobaczenia na żywo aktorki o bogatym dorobku artystycznym, aktywnej od 1971 roku, która w tym roku świętować będzie okrągłe, 70 urodziny. Laura Łącz doskonale znana jest widzom „Klanu”, w którym występuje od 2001 r. Wystąpiła też w kilkudziesięciu filmach kinowych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych. 21 czerwca wystąpi na nowej stargardzkiej scenie w roli prowadzącej koncert inauguracyjny.

Pisaliśmy w tym tygodniu o koncercie na otwarcie nowego obiektu w Stargardzie.

Amfiteatr dla blisko 4000 osób. Szykowane są też komfortowe miejsca dla widzów z niepełnosprawnościami. Widzowie dojdą tam jednym z 8 wejść i będą podziwiać artystów na scenie o powierzchni ponad 540 m kw. To dla nas ogromny zaszczyt być częścią tego niezwykłego historycznego wydarzenia – informuje Impresariat Artystyczny, współorganizujący czerwcowy koncert.

Przypominamy, że w koncercie 21.06.2024 roku zaśpiewają:

W programie muzyka polska, zagraniczna, filmowa. Do tego piękne wizualizacje, efekty specjalne – zapowiadają współorganizatorzy wydarzenia, na które wstęp będzie bezpłatny.

Tymczasem w SCK można oglądać ciekawą wystawę: