Dla niej 100 km/h w terenie zabudowanym to za mało. Zastopowała ją drogówka ze Stargardu
41-letnia kierująca seatem została srogo ukarana za znaczne przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy. Na trzy miesiące odebrano jej prawo jazdy.
41-letnia kierująca seatem została srogo ukarana za znaczne przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy. Na trzy miesiące odebrano jej prawo jazdy.
Nie można napisać, że tego jeszcze nie grali, bo niestety taka sytuacja miała już miejsce. Po Stargardzie znów jechał pogrzebowy karawan, prowadzony przez nietrzeźwego kierowcę.
Policjanci z grupy Speed w stargardzkiej drogówce zatrzymali młodego kierowcę volkswagena, który ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. Dostał wysoki mandat i punkty karne.
Policjant stargardzkiej drogówki mł. asp. Aleksander Krzywniak będąc na urlopie zatrzymał pijanego kierowcę.
Ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość – niebezpieczną jazdę przerwali policjanci. Nieodpowiedzialnemu kierowcy wystawili mandat 1500 zł, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych.
44-latek kierował motorowerem mając prawie 3 promile alkoholu. Na ulicy Gdańskiej w niedzielne popołudnie zatrzymał go inny kierowca. Obywatelskie zatrzymanie godne pochwały – podkreśla policja.
Stargardzcy policjanci przeprowadzili działania profilaktyczne „Kierowco zwolnij – szkoda życia” mających na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach.
Policjanci stargardzkiej drogówki zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu pyrzyckiego za wykroczenie drogowe. Popełnił też przestępstwo, kierował mając 1,5 promila alkoholu.